Akcesoria do autoterapii, rehabilitacji, jogi i medytacji
O firmie Vermo
Produkty z łuski gryki
Kontakt z firmą Vermo
Partnerzy firmy Vermo
Vermo - O firmie
Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją akcesoriów wykorzystywanych w rehabilitacji, autoterapii oraz jodze i medytacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby o nieprzeciętnej jakości wykonania, dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań. Jesteśmy firmą otwartą na NOWE. Jeśli nie możecie Państwo znaleźć tego, czego szukacie, jesteśmy w stanie stworzyć to w oparciu o Państwa preferencje.

Specjalizujemy się w produkcji sprzętu do autoterapii, rehabilitacji, jogi i medytacji. Nasze produkty wykonujemy samodzielnie z materiałów najwyższej jakości, wypełniamy w pełni naturalnym surowcem jakim jest łuska gryki.

Surowiec ten pozyskiwany jest w procesie produkcji gryki. Łuska jest sprężystą skorupką przypominającą łódeczkę, świetnie dopasowuje się do kształtów produktu, który wypełnia i dzięki temu zapewnia naszym produktom możliwość formowania ich w dowolny przez użytkownika sposób. Poduszki wypełnione łuską gryki są sprężyste, nie tracą swojego kształtu i za każdym razem dopasowują się do pozycji ciała jaką przyjmuje użytkownik. Od lat znane są właściwości zdrowotne łuski gryki, m.in., to, że łuska pobudza krążenie obwodowe i mikrokrążenie, przez co przyczynia się do poprawy pracy naszego krwioobiegu, zmniejsza również napięcie mięśni. Wspomaga leczenie chorób skóry poprzez zatrzymywanie rozwoju mikroorganizmów (roztocza), co też korzystnie wpływa na alergików. Łuska nie nagrzewa się, nie pleśnieje, nie atakują jej pasożyty.

Wychodząc do Państwa z naszą ofertą zapewniamy satysfakcjonującą współpracę, świetną jakość produktów oraz atrakcyjne ceny, które przy hurtowych zamówieniach są zawsze niższe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
copyright@2009 Vermo