Poduszka z pokrowcem

Dorosłe życie wymaga od nas nie tylko chodzenia do pracy czy odpowiedzialności za siebie i innych. Kiedy naprawdę zaczynamy stawiać czoła tysiącom problemów i wyzwań, to przychodzi nam mierzyć się także z natłokiem myśli i to niekoniecznie tych pozytywnych. Walczymy ze swoim umysłem i odpieramy czarne scenariusze dotyczące przyszłości z różnym skutkiem.

Obecnie coraz bardziej na popularności zyskują praktyki wyciszające, które zakładają pełne skupienie się na oddechu, wsłuchiwaniu w dźwięki natury czy w głos osoby prowadzącej. Jeśli takie działania przynoszą u Ciebie rezultaty, to idź o krok dalej i wejdź jeszcze głębiej w świat ciszy i błogiego trwania. Pomoże Ci w tym nasza poduszka do medytacji.

Akcesoria do jogi i medytacji z łuską gryki dla Twojej wygody i jeszcze lepszych rezultatów

Mamy dla Ciebie antyalergiczne i bezglutenowe poduszki z pokrowcem w różnych kolorach. Świetnie odciążają kolana i ułatwiają koncentrację podczas uspokajania myśli. Sprawdzą się też do rozciągania, jogi i do zabawy dla dzieci. Gryka i materiał odpowiadają za bardzo dobrą cyrkulację powietrza – poduszka jest zawsze sucha i zimna.

Postaw na praktyczne akcesoria i przystępuj do każdej kolejnej medytacji z dziecięcym zapałem!

Wyświetlanie jednego wyniku