PODUSZKI

Z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego zadbacie Państwo w odpowiedni sposób o swój kręgosłup. Proponowana przez nas poduszka do jogi czy medytacji – dostępna w wersji małej lub dużej – świetnie sprawdzi się w trakcie wykonywania ćwiczeń (zwłaszcza rozciągających czy oddechowych) oraz oczyszczania umysłu. Pozwala utrzymać prawidłową pozycję ciała (odciążając kolana w trakcie wykonywania czynności), co odpowiednio wpływa na nasze samopoczucie fizyczne.

Łuski gryki – najlepsze naturalne tworzywo

W naszej ofercie znajduje się również poduszka gryczana, która zapewnia sen w komfortowych warunkach nawet w przypadku osób zmagających się z bólami górnego odcinka kręgosłupa. Proponowane modele, z uwagi na wypełnienie łuskami o wysokiej sprężystości, doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała, dzięki czemu może złagodzić problemy związane ze snem. Stanowią najlepszy wybór dla przeciążonego kręgosłupa.

Do jogi, medytacji, autoterapii czy dla lepszego snu – a dlaczego Państwo powinniście nabyć proponowane przez nas akcesoria do ćwiczeń?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4