WAŁKI

Jeśli chcą Państwo we właściwy sposób zadbać o swój kręgosłup oraz stawy biodrowe, nie mogą przejść obojętnie obok oferty naszego sklepu internetowego. Proponowane przez nas wałki do jogi, rehabilitacji czy autoterapii ułatwiają wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń, odciążając obolałe części ciała. Świetnie sprawdzą się jako przedmiot codziennego użytku, także w przypadku konieczności zachowania pozycji leżącej (np. w przypadku kobiet w ciąży czy osób ze schorzeniami).

Poduszka – wałek wypełniony łuską gryki

Proponowane przez nas akcesoria do praktykowania jogi, medytacji oraz rehabilitacji odznaczają się wypełnieniem łuską gryki – bardzo sprężystym tworzywem naturalnego pochodzenia, który w każdej sytuacji dopasowuje się do pozycji ciała i anatomicznej krzywizny kręgosłupa. Co więcej, oferowane poduszki można dopasować do własnych potrzeb, gdyż istnieje możliwość dosypania lub odsypiania łuski gryki.

Najlepsze rozwiązanie dla Państwa kręgosłupa i stawów biodrowych? Akcesoria z naszego sklepu internetowego wypełnione naturalnym tworzywem – przekonajcie się na własnej skórze!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2